Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Інтернет-магазин теплої підлоги

Тепла підлога: призначення, переваги, особливості вибору

Помірне тепло – основний чинник комфорту для людини. А якщо джерелом теплової енергії служить безпечний нагрівач підлоги, спостерігається суттєва економія ресурсів, спрямований ефект та високий ККД роботи нагрівального модуля. Системи екологічного обігріву цінуються у всьому світі. Надійність, ефективність, безпека – все це сучасна тепла підлога. Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Запоріжжя – для кожного регіону є унікальні пропозиції, адаптовані до всіх кліматичних особливостей.

Купити теплу підлогу: навіщо?тепла підлога пол Київ

 1. Створюється м'яке, рівномірне тепло у приміщенні.
 2. Теплова енергія спрямована на найчутливіші частини тіла – стопи. Загалом у просторі може бути на 1-5℃ температура нижче за звичну позначку, але якщо ноги в теплі дискомфорт не відчувається.
 3. Бувають різні комплекти теплої підлоги для варіативної настилки підлогового пирога. Майже не впливає на товщину підлоги інфрачервоний нагрівач, тонкий кабель та термомати на його основі. Секції для укладання шару стяжки вимагають підняття рівня підлоги на 3-6 см.
 4. Реалізувати різні дизайнерські ідеї під час облаштування інтер'єру. Нагрівачі приховані всередині підлоги, не псують загальне тло та естетичність простору.
 5. Щоб виключити ризики для алергіків та астматиків. Купити теплу підлогу в Києві можна для кімнат різного призначення, для дитячих та медичних закладів. При правильному підборі покриття для підлоги, потужності системи обігріву, її експлуатація буде безпечною. Не виділяються леткі компоненти від фінішних матеріалів обробки, пил не піднімається і не циркулює активно (саме він служить основним алергеном), повітря не пересушується, але немає надлишку вологи для розвитку патогенної мікрофлори.

Основні переваги теплої підлоги

Головна перевага – економність. На відміну від звичних конвекційних систем, від підлогових контурів, що гріють, тепло рівномірно розподіляється в нижній частині простору. Прогрівається покриття для підлоги, частина тепла акумулюється в стяжці і поступово вивільняється навіть після відключення нагрівачів. Коли йдеться про інфрачервону плівку, тепло від них за принципом сонячного проміння потрапляє прямо на предмети в кімнаті, прогріває їх, а вже від них побічно вивільняється в повітря.

ККД теплої статі – 96-98%. Але вироблене тепло важливо зберегти та направити у потрібному векторі. Для загального опалення підлогові нагрівачі варто монтувати на сформовану стяжку, шар теплоізоляції (капітальний ремонт, первинне будівництво). Для локального та допоміжного обігріву достатньо встановлення кабелю, термоматів у плитковий клей або карбонової плівки безпосередньо під фінішне оздоблення (ламінат, лінолеум).

Друга перевага – комфорт. За умови використання покриття для підлоги хорошої теплопровідності, відразу дарує приємне відчуття тепла стопам тепла підлога. Київ, Чернігів чи південна Одеса – у будь-якому регіоні комфорт підлогового обігріву доведений.

Стараннями виробників вдалося досягти значної переваги - універсальності. Встановити теплу підлогу можна у квартирі та приватному будинку, у житлових та комерційних об'єктах. Тут не потрібні додаткові погодження та дозволи від різних інстанцій, як це потрібно при водяних системах обігріву. І електросистеми не схильні до руйнування від низьких температур, немає ризиків витоку теплоносія.

Тепла підлога в Лабораторії Теплакупити теплу підлогу Київ

У нашому інтернет-магазині ви можете купити теплу підлогу (Київ) з ​​детальним підбором комплектуючих до індивідуального проекту вашого будинку/квартири або офісу.

Системи вуличного обігріву, антизледеніння, сніготанення для тротуарів, покрівлі, резервуарів, трубопроводів, плівкова та кабельна тепла підлога – інтернет-магазин Лабораторія Тепла стане джерелом надійних, довговічних систем. Чому співпраця з нами?

 1. Величезний асортимент нагрівального обладнання всесвітньо відомих брендів – Nexans, Hemstedt, Flex, Heat Plus, Devi, Arnjld Rak та ін.
 2. Комплекс послуг одного виконавця – розрахунок потужності, кроку укладання, проектування систем.
 3. Доставка продукції в будь-який куточок України, монтаж.
 4. Лише добротні системи сертифікованої якості.

Чи підійде як основне опалення?

Можна теплу підлогу купити (Київ) для використання як основне, локальне та допоміжне джерело обігріву. Щоб вона справлялася із забезпеченням потрібної кількості теплової енергії, варто ретельно підготувати чорнову основу підлоги, вибрати мінімальний крок укладання кабельної системи та фінішне покриття хорошої теплопровідності (найкраща – керамічна плитка).

Чому купити теплу підлогу варто у нашому магазині?

Найголовніша причина – на теплу підлогу ціна (Київ) оптимальна. Упродовж років співпраці ми стали офіційними дилерами нагрівального обладнання відомих виробників. Увага до кожного клієнта, розробка індивідуальних проектів, їхня реалізація «під ключ».

Які існують види електричні теплої підлоги?

 1. секції одножильного, двожильного кабелю з підготовленими «холодними» кінцями;
 2. нагрівальні мати – тонкий кабель, закріплений з певним кроком укладання на скловолоконній сітці;
 3. інфрачервоні плівки зі смужним або цілісним нанесенням карбонового шару.
Відгуки про магазин
Вгору