Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Терморегулятори для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Терморегулятор для теплої підлоги: призначення, види, особливості придбання

терморегулятор для теплої підлоги купитиСистему підлогового обігріву активно використовують при бажанні знизити витрати на опалення приміщення. Отримати розумну економію, а не постійний нагрів, допоможе терморегулятор для теплої підлоги. Купити модуль варто обов'язково для контролю температурного фону. Пристрої бувають різних модифікацій, відповідно, виконують варіативні функції.

Завдання терморегулятора

 1. Контроль температури в приміщенні - повітря або підлогового покриття. Все залежить від типу термодатчика: зовнішній відстежує термальний фон в самому приміщенні, вмонтований під фінішну обробку підлоги передає температуру його внутрішніх шарів.
 2. Управління обігрівом - відключення/включення, можливість програмування для автоматичної роботи.
 3. Економія енергоресурсів 30-50%.
 4. Продовження терміну служби всіх елементів системи підлогового опалення, адже обмежує нагрівання (кабель може генерувати максимально 65 ° C на поверхні).

На зміну температурних даних в пристрої реагують різні функціональні елементи. Саме особливості конструкції лягли в основу поділу терморегуляторів на види.

Який купити терморегулятор для теплої підлоги залежить від сценаріїв застосування підлогового обігріву. Для систем основного опалення потрібні пристрої з сенсором температури повітря, для локальних - регулятор з термодатчиком підлоги (конкретної ділянки з нагрівачами).

Класифікація обладнання

На терморегулятор теплої підлоги ціна залежить від особливостей його конструкції і функціональності. Залежно від структури, пристрої бувають:

 • механічними - на перепади температур реагує біметалічний сильфон з газонаповненим або рідинним середовищем. Вони менш точні - гістерезис +/- 3 °С, хоча виробниками заявлений 1 °C. Керуються поворотом ручки користувачем, відрізняються невисокою ціною;
 • електронно-механічними - висока чутливість за рахунок термопари (не сильфон), точний гистерезис (аж до 1 °C). Виставити температуру можна теж поворотом ручки;
 • електронними або цифровими. Вони бувають кнопкові і сенсорні, програмовані і непрограмовані. Найпрогресивнішим буде цифровий програмований контролер теплої підлоги. Всі робочі параметри будуть відображені на вбудованому дисплеї, висока точність (гістерезис 0,2-0,5 °C), самодіагностика, можливість задати нічний/ денний режим роботи, автоматичне перемикання між ними в заданий час.

Механічні і електромеханічні регулятори дають економію електроенергії до 30%, служать вимикачем для системи обігріву. Працюють в парі з виносним датчиком (встановлюється в підлогу на 2-4 м від точки підключення терморегулятора).

Непрограмовані електронні модулі теж дадуть можливість щорічно заощаджувати 30%, якщо ви забудете самостійно зменшити температуру нагрівання. А ось програмовані самі проведуть кореляцію робочих параметрів під заданий режим роботи, забезпечують зниження споживання енергоресурсів до 50-75%!

За способом монтажу бувають накладні моделі і вбудовані в підрозетник.

Вибір терморегулятора для різних видів теплих підлог

Системи обігріву відрізняються наповненням та потужністю. Для модуля терморегуляції неважливо, який нагрівач використовується, ключова характеристика - потужність навантаження. У специфікації кабельних систем, плівкових секцій завжди вказана питома потужність вибраного фрагмента. Якщо в кімнаті використовуються кілька термоматів, легко обчислити їх сумарну потужність.

Сучасні виробники пропонують купити терморегулятор теплої підлоги на навантаження близько 3,5 кВт. Для систем більшої потужності потрібні кілька модулів управління. Зазвичай для кожної кімнати окремий.

Інші параметри вибору залежать від особистих переваг користувача і особливостей конкретного приміщення:

 • додаткова функціональність (антизамерзання, наприклад);
 • бездротове / дротове підключення;
 • дизайн;
 • інформативність (є дисплей або тільки панель індикації) тощо.

ТОП 3 фірм терморегуляторів: Heat Plus, Valmi, Devi

Для комерційних і житлових просторів термостат для теплої підлоги купити можна різного виконання і функціоналу. Лідерами з виробництва надійних систем підлогового обігріву та автоматики управління до них є бренди:

 1. Heat Plus - стильні терморегулятори для плівкового обігріву. Цифрова програмована серія ВНТ з 2-ма датчиками (виносним під плівку і вбудованим), великим дисплеєм. Серія М для внутрішнього монтажу - виносний термодатчик, механічне та цифрове виконання. Сенсорні iTeo з дисплеєм, тонким стильним корпусом, захищеним від подряпин, схожі на ультрамодні смартфони.
 2. Devi (Данія). Є для внутрішньої, зовнішньої установки терморегулятор. Тепла підлога кабельного типу, системи захисту від замерзання, антиобледеніння працюватимуть чітко за заданим алгоритмом.
 3. Valmi. Терморегулятори призначені для електричної підлоги. Їх відрізняє функціональність, надійність і можливість програмування.

Вибрати кращий терморегулятор для теплої підлоги, купити за оптимальною ціною можна в нашій «Лабораторії тепла». Доставка в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.

Вгору