Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Електрична тепла підлога

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як електричну теплу підлогу купити в Україні

електричний тепла підлога купитиУ сучасних квартирах і приватних будинках активно використовуються пристрої обігріву, вмонтовані в підлогу. Щоб придбання стало вигідним капіталовкладенням в власний комфорт, потрібно спочатку знати, що купувати під конкретний характер експлуатації. Гідравлічні системи ми розглядати не будемо, темою буде електрична тепла підлога, купити яку можна недорого і отримати швидко готовий до використання контур обігріву.

Що таке електрична тепла підлога: основні компоненти і використання

У системі основний робочий елемент - нагрівач, в якому електричний струм трансформується в теплову енергію. Цю роль можуть виконувати резистивні, саморегульовані кабелі або карбонові стрічки / стрижні. Теплі підлоги електричні обов'язково містять струмонесучі жили, надійно з'єднані з нагрівальними елементами.

Отже, в систему входять:

 • нагрівачі;
 • дроти живлення - «холодні» провідники для підключення до мережі. Вони, як правило заховані в штробі в стіні;
 • термодатчик у гофрованій трубці, якщо передбачена заливка стяжки;
 • терморегулятор - автоматика управління системою. Механічний потрібно регулярно налаштовувати на задані параметри роботи, електронний буде програмно відслідковувати зміни температурного фону покриття.

Купити електро теплу підлогу - означає отримати комплект обладнання для повноцінного обігріву. Що знадобиться крім описаних елементів, залежить від типу монтажних робіт. Укладати систему можна в стяжку, плитковий клей, просто на рівну поверхню або зовсім формувати вертикальні нагрівальні панелі, заводити нагрівачі в труби, на покрівлю тощо.

Види електричних теплих підлог

Класифікація заснована на особливостях нагрівачів:

 • кабельні системи. Резистивний одножильний або двожильний кабель в якості автономного контуру або закріплений з певним кроком укладання на сітці (термомат), в товщі двошарової фольги (алюмомат). Автономні кабелі мають більшу товщину, в нагрівальних матах використовується ультратонкий провідник;
 • саморегулюючий провідник. Це той самий кабель, але зовсім іншого принципу дії. У ньому йдуть не нагрівальні, а звичайні струмопровідні жили. Між ними є багато незалежних елементів напівпровідникової матриці. Вони реагують на зміну температури навколишнього середовища: ділянка охолоджена - створюється структура для більш активного проходження струму і нагрівання суміжних шарів. Кабель активно застосовують в системах сніготанення навіть без датчиків температури і терморегуляторів;
 • термоплівки. Вони трансформують електрику в теплове випромінювання інфрачервоного спектра. Купити теплу підлогу електричну на основі ультратонких плівок з напиленням карбону можна для приміщень, де відсутня можливість підняття рівня підлоги. Вони підходять під будь-які покриття для підлоги крім плитки. Можуть містити суцільне або смугасте карбонове нагрівальне напилення, йти в вигляді мобільних килимків.

Взаємозв'язок комплектації і вартості

Сьогодні купити електричну теплу підлогу можна за різною ціною. Чим більше інноваційних технологій, тим вони ефективніші, економічніші, простіші в експлуатації і, відповідно, дорожчі. Звичайний одножильний кабель на метраж найдоступніший, але якщо врахувати, що його потрібно в два рази більше (кінець потрібно повернути до точки живлення), монтаж провести складніше, розрахувати контур повернення, щоб не накладати петлі, ціна двожильного здасться набагато більш вигідною.

Купити електропідлогу можна відразу у вигляді готових систем або самостійно підібрати потужність, метраж нагрівачів, супутні елементи. Сучасні розробники в готових секціях термоматів, кабелів і плівок все передбачили в комплектації, розрахували потужність системи і рекомендовану площу укриття. Якщо це нагрівальні мати, на них відразу провідник закріплений з певним кроком укладання і ви, як мінімум, економите сили і час на їх виведенні, кріпленнях і аксесуарах.

Тепла підлога електро: ціна залежить від вартості:

 • матеріалів;
 • комплектації (найчастіше в наборі передбачений термодатчик, а терморегулятор потрібно купувати окремо);
 • монтажу - чим він простіший, тим виробник вище цінує свій продукт;
 • особливостей експлуатації - термоплівку можна легко демонтувати і встановити на новому місці, а нагрівач в товщі стяжки вже не підлягає повторному використанню. Виробники і це враховують.

За перевагами в «Лабораторію тепла»

Вигідно купити електричну теплу підлогу в Києві пропонує наш інтернет-магазин. З продукцією високої якості ви зможете переконатися в її перевагах - економічність, надійність, простота укладання, універсальність, адаптація до будь-яких умов експлуатації. Ми додамо до цих переваг варіативність вибору систем, офіційну гарантію, доставку за 1 день до Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Дніпра, Одеси, Львова, Запоріжжя.

Вгору