Про доцільність використання систем спрямованого обігріву підлогового покриття сперечатися не доводиться. Їхня ефективність доведена відгуками та задоволенням користувачів з багатьох країн світу. Сучасне будівництво за замовчуванням передбачає застосування цього типу опалення. Але як визначити, яка тепла підлога краща?

Об'єктивний погляд на характеристики

У кожного користувача та виробника буде індивідуальний рейтинг теплих підлог. Для одних основною залишається ціна (комусь важлива мінімальна, для когось лише преміальна), для інших – інноваційність, ще для когось – можливість монтажу з мінімальними зусиллями. Але для всіх важлива енергоефективність та економічність систем. Саме з цією метою були винайдені електричні системи обігріву підлоги, щоб завдяки комфортності стоп користувача можна було знизити витрати на опалення всього простору кімнати.

Вагомі параметри, на які варто орієнтуватися при вирішенні питань, яка потрібна тепла підлога, яка краща:яка тепла підлога краще

  • вартість;
  • простота укладання;
  • ефективність;
  • можливість підвищення рівня підлоги;
  • надійність;
  • особливості експлуатації – ремонтопридатність, сумісність з умовами високої вологості, конкретним типом покриття для підлоги, час нагрівання тощо.

Однозначно сказати, яка тепла підлога краща у приватному будинку, а яка у квартирі, складно. Потрібно враховувати всі особливості конкретної будівлі, рівень теплоізоляції, підготовку чорнової поверхні підлоги. Адже від сирого ґрунту потрібна надійніша ізоляція, ніж від перекриттів у багатоповерхових будинках, а для приміщень першого поверху знадобиться нагрівач більшої потужності, ніж на середніх поверхах.

Види електричних теплих підлог

Системи, у яких нагрівачами виступають електричні провідники – автономний кабель, термомат із тонким кабелем та термоплівка. Яка тепла підлога краще зарекомендує себе в аспекті економності, залежить від особливостей застосування.

Інфрачервона плівка вважається найпростішою у встановленні, має високу ремонтопридатність і швидке нагрівання. Застосовується там, де немає контакту з вологою, лужним середовищем. Тобто вона очолює топ теплої підлоги під ламінат, лінолеум, паркетну дошку, ковролін – покриття «сухого» монтажу. Вона вимагає ідеально рівної чорнової поверхні, підходить для проектів, де немає можливості підняти рівень підлоги або підвищувати навантаження на перекриття. Елементами, що гріють, тут виступають карбонові смуги або суцільне вуглецеве напилення (суцільну плівку можна різати в будь-якому напрямку).

Під шар стяжки, у нього, у плитковий клей або наливну підлогу найкращим рішенням буде кабельна тепла підлога. Це окремий автономний кабель для укладання за обраною схемою з дотриманням кроку монтажу або сітка з зафіксованим провідником (нагрівальний мат). У термоматах застосовується кабель більш тонкого діаметра (2,5-4 мм), їх укладання можливе відразу під покриття оптимальної теплопровідності. Наприклад, плитка в цьому випадку швидко прогріється, але не буде ефекту «смугастості» температурного фону.

Чинники вибору

Вартість, інноваційність, тип нагрівача, умови використання належать до суб'єктивних параметрів пошуку оптимальної системи обігріву. Базові моменти, як вибрати теплу підлогу:тепла підлога яка краще

  • лише якісна продукція. Конструкція кабелю надійна, плівка – з рівномірним карбоновим напиленням, із захисними шарами;
  • товар перевірених виробників;
  • гарантія щонайменше на 10 років експлуатації;
  • комплектність. Кабельні нагрівачі йдуть у вигляді готових секцій з підключеними холодними провідниками, рулонні матеріали (термомати, плівки) з усім необхідним для ізоляції відрізів. Також у наборі обов'язково має бути гофра для підключення термодатчика. Багато виробників пропонують повноцінні набори з терморегуляторами, щоб ви відразу підключили контури нагріву та контрольний пристрій їхньої працездатності.

Якщо не можете визначитися, яка тепла підлога краща під ламінат і як поєднати кілька підлогових покриттів в рамках однієї кімнати, зверніться до фахівців «Лабораторія Тепла».

Реальна допомога професіоналів

У нашому інтернет-магазині представлена ​​від іменитих торгових марок тепла підлога. Як вибрати серед безлічі рішень, підкажуть досвідчені майстри. Вони врахують усі особливості вашого простору, його призначення, обраний сценарій опалення (основне, локальне, додаткове), запланований бюджет. Також спеціалісти допоможуть вибрати схему укладання кабелю, розташування терморегулятора, його тип для автоматичного керування або особистого контролю температурного фону.

У «Лабораторії Тепла» підкажуть, яка тепла підлога краща під плитку, а яка під лінолеум з мінімальними витратами на монтаж. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.