Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Тепла підлога у ванну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепла підлога у ванну: як купити вигідно

Тепла підлога у ванну купитиУ приміщеннях підвищеної вологості і з частими термальними корреляциями потрібні міцні оздоблювальні матеріали. Особливе навантаження покладається на підлогу - тиск, пролита вода, можливі падіння твердих важких предметів. Тому, перш ніж теплу підлогу у ванну купити, врахуйте складні умови експлуатації.

Орієнтуємось на довговічність

Перш ніж здійснити замовлення пам'ятайте:

 • всі члени сім'ї регулярно відвідують ванну кімнату, потрібно вибирати матеріали, стійкі до стирання і зносу;
 • фінішне покриття повинно забезпечувати герметичність «шаруватої» структури підлоги, нагрівачі повинні бути надійно ізольовані, щоб виключити взаємодію струму і вологи.

Ідеальне рішення - тепла підлога у ванній під плитку. Саме цей оздоблювальний матеріал найкраще підходить для нестабільних умов експлуатації.

Під плитку потрібно шукати сумісні нагрівачі. Для більшості сучасного житла немає сенсу говорити про гідравлічний обігрів (в квартиру багатоповерхівки його законно не поставиш). Електричну теплу підлогу для ванної краще вибирати кабельного типу, а не плівкового. Плівкові нагрівачі просто не зможуть забезпечити потрібну адгезію з плиткою, її довговічність і міцність покриття.

Сумісні види теплої підлоги

Вона представлена 3-ма оптимальними модифікаціями:

 • кабель для монтажу в повноцінну стяжку. Доречний при капітальному ремонті приміщення. Спочатку заливається бетонна суміш, викладається контур нагрівача за потрібною схемою (найчастіше це «змійка», «равлик») з розрахованим кроком укладання. Зверху теж потрібен шар цементно-піщаної стяжки (3-6 см). До повного висихання підлогу не можна використовувати, адже в ній можуть з'явитися тріщини, порожнини, що призводить до пошкодження кабельної розводки. Значно піднімається рівень підлоги;
 • термомати для плиткового клею. Оптимальна для ефективного нагріву тепла підлога у ванну. Купити тонкий кабель, зафіксований на сітці зі стабільним кроком укладання, варто для простого монтажу. Ми отримуємо посилене покриття за рахунок армуючої сітки мату, швидкий прогрів, адже нагрівальний елемент розташований безпосередньо під плиткою. Термомати йдуть готовими секціями з усіма необхідними компонентами для підключення;
 • тонкий кабель. Середній матеріал між традиційним резистивним провідником і нагрівальним матом. Його теж укладають в плитковий клей. Це надійна тепла підлога в санвузол, компактні приміщення, де неможливо укласти повноцінний мат, потрібно підбирати складну схему з численними поворотами і витками. Автономний кабель набагато простіше загорнути в потрібному векторі, тим більше двожильний (його не потрібно повертати до точки виходу контуру, два провідника знаходяться в одному кожусі).

Як монтаж впливає на переваги

Вже підібрана тепла підлога в ванну? Купити потрібно всі необхідні аксесуари і матеріали для її правильного укладання. Від цього процесу безпосередньо залежить термін і параметри експлуатації системи.

Тут недоречна технологія «сухого» монтажу з її простотою. Для встановлення кабельних систем вам потрібно купити:

 • самі нагрівачі;
 • аксесуари фіксації - для термоматів це монтажний скотч, якщо в них немає самоклеючої основи, для кабелю - монтажна стрічка або металева сітка, хомути тощо;
 • гідроізоляція - рідка силіконова мембрана, плівка ПВХ. Укладається під нагрівальний елемент для його захисту від контакту з капілярними ґрунтовими водами (для приватних будинків) та конденсатом;
 • теплоізоляція - пенотерм, пенофол, фольгоізолон тощо. Підкладка під нагрівач, направляє тепло від нього в потрібному векторі;
 • дроти, терморегулятор, термодатчик (якщо вони не йдуть в комплекті).

На кабельну теплу підлогу у ванній ціна найдоступніша, але більше відповідальності при встановлення. Нехтуючи будь-яким ізоляційним шаром, ми не отримаємо ефективності прогріву і довговічності системи. Відсутність терморегуляторів виключить безпеку експлуатації, унеможливить регулювання температури. Невдало зафіксований нагрівач призведе до нерівномірності прогріву.

Міфи про теплу підлогу у ванну

Існує 5 найпоширеніших побоювань:

 1. Дуже сильне електромагнітне випромінювання від кабелів - кілька шарів в сучасному нагрівачі виключають цю ймовірність.
 2. Є ризик короткого замикання і ураження струмом - струмонесучі жили приховані в відокремленій ізоляції, в загальній ізоляції з термостійкого поліетилену, екрана і ще одного захисного ізолятора.
 3. Висока пожежна небезпека. За умови правильного монтажу це виключено. Системи нагріву виготовлені з негорючих матеріалів.
 4. Затоплення водою в гідравлічних системах. Дотримання норм установки труб, арматури, модулів управління розвіють цей міф.
 5. Сильно зменшується висота стель. ІЧ-плівки всього 0,34 мм завтовшки, не вимагають стяжки, мінімально впливають на рівень підлоги.

Вигідно купити теплу підлогу у ванну в Україні пропонує наша компанія «Лабораторія тепла». Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.

Вгору