Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Нагрівальний кабель для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нагрівальний кабель для теплої підлоги: призначення, актуальність, вибір

Нагрівальний кабель для теплої підлогиСучасна кабельна продукція застосовується в багатьох сферах промисловості і побуту. Електричні системи на основі резистивних провідників широко використовуються в підлоговому обігріві, механізмах сніготанення. Потужний і надійний нагрівальний кабель для теплої підлоги стане універсальним інструментом генерації теплової енергії в потрібній зоні.

Які функції покладаються на гріючий провідник

Принцип роботи полягає в трансформації електричної енергії в тепло. Пристрій можна застосовувати:

 • для основного, допоміжного, локального обігріву житла;
 • перешкоджає обмерзанню водогону, водяних стоків, покрівлі;
 • страховка від утворення ожеледиці на сходах;
 • сприяє нормалізації мікроклімату в приміщеннях високої вологості;
 • створює комфортні умови на плиткового покриття (в лазнях, саунах, біля басейнів).

Нагрівальний кабель робить теплу підлогу захищеною від зовнішніх подразників і впливів. Механічна міцність гарантована при правильному укладанні.

Конструкція нагрівача, його монтаж

Нагрівальний кабель для теплої підлоги являє собою автономний провідник з однієї або двома струмонесучими жилами. Звідси класифікація - одножильний і двожильний нагрівач. Тонкі металеві серцевини виготовлені з матеріалу високого електричного опору. При проходженні струму вони виділяють тепло. Для безпеки експлуатації ці сердечники ізольовані діелектриком.

Ви можете на теплу підлогу кабель купити з повною впевненістю в його безпеці, адже виробники передбачили кілька ізоляційних шарів (для жил, загальну термостійку з полімерних матеріалів) і екран від електромагнітного випромінювання (воно незмінно присутнє при проходженні струму провідником).

Щоб тепло від нагрівача розподілялося рівномірно, не створювався ефект «смугастості», монтувати його потрібно в шар стяжки 3-5 см (стандартний кабель 4-9 мм) або в суміш (тонкий кабель на 4 мм). Однорідне покриття прогрівається, акумулює теплову енергію, поступово інерційно охолоджується.

Монтаж потрібно почати з підготовки чорнової основи: вирівняти, усунути надмірні рельєфи, покласти теплоізоляцію, щоб все тепло прямувало в приміщення, а не йшло в перекриття. Кабель фіксують на спеціальну монтажну полімерну / металеву стрічку, на армуючу сітку хомутами або спеціальною клейкою стрічкою.

Купити кабель для теплої підлоги можна для укладання за різними схемами - равлик, спіраль, змійка, тільки треба детально розрахувати крок укладання. Для одножильних модифікацій ще передбачити поворот контуру до місця підключення (обидва кінці повинні зійтися у вихідній точці).

Популярні виробники

Кращі фірми, які пропонують кабель теплої підлоги купити - Arnold Rak, Devi, Ryxon, Valmi, Flex, Volterm, Hemstedt, Fenix. Європейські бренди і вітчизняний Volterm в результаті тривалих досліджень, фірмових напрацювань і впроваджень інновацій змогли створити якісну продукцію високої ефективності і простоти обслуговування.

У продаж надходять готові секції автономного кабелю з під’єднаними «холодними» проводами. Саме місця з'єднання силової і нагрівальної частини вважаються найбільш вразливими. Виробники нівелювали можливі неточності підключення, запропонувавши надійні муфтові з'єднання. Безмуфтові кабельні підлоги - Hemstedt, Nexans. У одножильному кабелі силових проводів 2, в двожильному закінчення запресовані, ізольовані.

Деякі фірми пропонують в комплекті термодатчики, гофровані трубки для їх монтажу. Секції нагрівача відразу йдуть із зазначенням потужності. Підбирайте оптимальну комплектацію.

Пошук оптимального рішення

Який купити нагрівальний кабель для теплої підлоги, залежить від кількох факторів:

 • сценарій застосування - основний, допоміжний, локальний обігрів, сезонна актуальність;
 • опалювальна площа;
 • рівень тепловтрат в приміщенні - вхідні групи, лоджія, перший поверх приватного будинку, утеплена квартира;
 • тип монтажу - під стяжку, в тонкий шар плиткового клею, чи можна підняти рівень підлоги вище, ніж на 3-5 см.

Від цього залежить питома потужність системи. Для комфорту достатньо 140-200 Вт / м², для основного опалення - 200-300 Вт / м².

У випадку відкритих ділянок, приміщень комерційного сектора можна заощадити, вибрати одножильні системи. Для житлового сектору вони не рекомендовані.

Переваги

 1. Тепла підлога (кабель) - купити її вдасться дешевше, ніж інші модифікації.
 2. Вибір спрощений між одножильним / двожильним кабелем, достатньо просто підібрати потрібну потужність.
 3. Секції поставляються в готовому до встановлення вигляді.
 4. Провідники актуальні в приміщеннях будь-якої конфігурації і вологості.
 5. Довговічність.

До цих переваг наша «Лабораторія тепла» додала ще кілька - можливість замовити системи будь-якої складності, вибрати сертифіковану продукцію перевірених брендів. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші куточки України.

Вгору