Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Тепла підлога під лінолеум

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості облаштування теплої підлоги під лінолеум

тепла підлога під лінолеум купитиОдне з найпопулярніших підлогових покриттів - лінолеум. Синтетичний матеріал виготовляється з різних основ (ПВХ, тканина, нітроцелюлоза, каучук), але найкращим для сумісності з системами обігріву вважається натуральний мармолеум. Теплу підлогу під лінолеум купити можна для комфортного допоміжного обігріву, використовувати в якості основного в міжсезоння. Важливо підібрати нагрівальні системи під тип підлогового покриття і ступінь підготовки чорнової основи.

Яка електрична тепла підлога буде найефективнішою

Еластичний лінолеум змінює свою структуру при мінливій зовнішній дії температур. При перегріві він розм'якшується, при охолодженні стискається. Активні лінійні розширення призводять до деформації покриття і втрати його теплоізоляційних властивостей (про декоративні якості можна забути).

Доведено на практиці, що теплі підлоги під лінолеум можна використовувати досить ефективно. Особливих протипоказань на цей рахунок немає. Головні умови:

 • підібрати сумісні матеріали;
 • дотримуватися рекомендацій виробників щодо додаткових підкладок з фанери поверх нагрівачів;
 • запускати систему опалення максимуму на 27 ° C.

Підлоговий обігрів передбачає обов'язкове встановлення термодатчиків. Чутливий сенсор зчитує температуру підлоги, за допомогою терморегуляторів (автоматично або механічним шляхом) можна її коригувати. Тому підходить будь-яка тепла підлога під лінолеум (кабельна і плівкова). Але чи ефективною вона буде?

Укласти термомат або кабель без додаткового шару стяжки або хоча б суміші не вийде. На м'якому лінолеумі будуть проглядатися контури нагрівача, а прямий тиск на дроти з боку користувача буде згубним для системи. Це пожежонебезпечно і критично для збереження естетичності підлогового покриття.

На кабельну теплу підлогу під лінолеум ціна найдоступніша і тандем матеріалів цієї групи найбільш вдалий: кабель або кабельний мат, зверху стяжка і шар суміші, що самовирівнюється, не менше 1 см, зверху лінолеум.

Допустиме рішення - карбоновий тепла підлога. Вона представлена у вигляді смугастої або однорідної плівки. Але якщо укладати плівку, алюмінієві мати, зверху необхідно укласти ДВП, а вже потім лінолеум (складна конструкція і нюанси по кріпленню ДВП). Укладання додаткової підкладки перед шаром фінішного покриття обов'язкове. Отже, краще купити теплу підлогу під лінолеум на основі кабелю.

Ключові вимоги до комплектації

Сучасні виробники пропонують готові комплекти нагрівачів, де є все для правильного встановлення (ізоляція, дроти підключення), секції відразу готові до настилання на підготовлену поверхню. Наприклад, тонкий кабель на теромоматах або стрижні відразу зафіксовані на потрібній відстані, дотриманий оптимальний крок витків. Залишається тільки підібрати потрібну потужність системи під бажану площу опалення і характер використання (основний, локальний, допоміжний обігрів).

Явні переваги теплої підлоги під лінолеум:

 • простота укладання;
 • невибагливість в обслуговуванні;
 • можливість демонтажу плівкових систем (зручно при переїзді);
 • безпека, відсутність перегріву при правильному монтажі;
 • мінімізовані ризики потрапляння вологи, коротких замикань і руйнування карбонових нагрівачів;
 • довговічна ефективність.

Вибір фінішної обробки

Не всі синтетичні матеріали готові витримати прямий контакт з нагрівальними елементами. Виключити ризики пожежі, деформації підлогового покриття, виділення небезпечних летких речовин допоможе грамотний вибір фінішного покриття. На сучасному ринку представлено 5 основних груп лінолеуму, серед яких тільки 2 допустимі до облаштування систем тепла підлога. Натуральний мармолеум з його характерною антистатичністю і вогнетривкістю, а також вініловий (ПВХ), який не терпить перегрівання.

Змонтувати підлоговий обігрів під укладку лінолеуму достатньо просто. Алгоритм і кількість матеріалів залежать від особливостей чорнової обробки підлоги:

 • дерев'яне покриття. Не потрібно зривати дощату поверхню, достатньо зашити її листами фанери, укласти термоізоляцію і встановлювати нагрівачі;
 • нерівна бетонна підлога. Попередньо треба залити стяжку або хоча б рідку підлогу для нівелювання всіх рельєфів.

Технологія монтажу системи обігріву під лінолеум

Ціна теплої підлоги під лінолеум доступна, але кінцевий рахунок залежать від ступеня підготовки основи і кількості використаних теплоізоляційних матеріалів. Процес монтажу системи обігріву починається саме з вирівнювання чорнової підлоги. Найкращою вважається «сухе» укладання, але можливе і зі стяжкою при необхідності капітального ремонту підлоги. Після усунення всіх нерівностей, поверхню вистилають термоізоляційною підкладкою. Під плівкові нагрівачі можна використовувати фольгований матеріал.

Система підходить для спальні, вітальні, утепленої лоджії - в будь-яке приміщення, де немає критичних зовнішніх умов для руйнування лінолеуму.

Потрібна недорого тепла підлога під лінолеум? Купити її можна в нашому інтернет-магазині «Лабораторія тепла». Будь-які нагрівачі під потрібну потужність і необхідну квадратуру.

Вгору