Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Інфрачервона тепла підлога

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Детально про придбання інфрачервоної теплої підлоги

Інфрачервона тепла підлога купитиНагрівачем в електричних системах теплої підлоги може бути не тільки кабель. Пристрій, в якому теплову енергію випромінює карбонове напилення - інфрачервона тепла підлога. Купити його можна у вигляді тонкої смугастої або суцільної плівки фіксованої ширини.

Головна особливість такого типу обігріву - випромінювання тепла в інфрачервоному спектрі. Прогріваються спочатку предмети в приміщенні, а вже від них отримує тепло повітря. Прямий вплив сприяє швидшому досягненню комфортних умов, істотної економії енергоресурсів.

Інфрачервона тепла підлога: що це

Тонка плівка всього 0,3-0,4 мм завтовшки, 50/80/100 см завширшки містить по краях мідні шини-провідники, з'єднані лініями / суцільним шаром карбонової пасти. Струм іде по шинах, від чого нагріваються вуглецеві елементи, випромінюють тепло. Конструкція знаходиться між шарами поліетилену, він захищає внутрішні компоненти від впливу вологи, конденсату.

ІЧ тепла підлога підходить для різних проектів, де важлива щадна сила нагріву підлогового покриття (30-35 ° C, а сама плівка прогрівається до 35-45 ° C). Потужність плівкових рішень 120-240 Вт / м².

У поняття «ІЧ-підлога» входить нагрівальна плівка, модуль управління - терморегулятор, термодатчик. Це «шаруватий» пиріг, фінішна обробка якого може бути будь-якою (краще вибирати матеріали з вищою теплопровідністю).

Умови монтажу

 1. Купити інфрачервону теплу підлогу підходящої потужності, щоб не відчувати недостатність тепла або його надлишок.
 2. Тільки рівне покриття. Ідеальна підготовка чорнової основи - жодних нерівностей, рельєфів, перекосів.
 3. Сухість. Не можна укладати плівку на незміцнілу стяжку. Тільки повне висихання гарантує плівці довговічність. При контакті з лужним середовищем захисний шар поліетилену просто руйнується, що призводить до непридатності системи.
 4. Підходить термоплівка для укладання на будь-які сухі покриття, під ламінат, лінолеум, ковролін, але не під плитку. У плитковий клей з агресивним складом матеріал краще не укладати, він не зможе забезпечити належну адгезію з фінішним покриттям.

Підбір ІЧ плівки для приміщень

Вдало купити інфрачервону плівку для підлоги можна з урахуванням її цільового призначення і місця монтажу. Це універсальне рішення, однак застосування обмежене в кімнатах високої вологості. Термоплівка актуальна у багатьох приміщеннях: в квартирах, приватних котеджах, в місцях громадського користування (дитячих садках, лікарнях тощо.).

Для кухні, вітальні, дитячої з оптимальними параметрами вологості достатньо плівок потужністю 150-200 Вт / м². Чим складніші умови мікроклімату, тим потужнішою повинна бути система, більш надійною ізоляція нагрівачів. Неопалювані приміщення з підвищеним рівнем вологості потрібно облаштовувати системами вищої здатності навантаження.

До уваги потрібно брати теплопровідність фінішного підлогового покриття. Наприклад, в спальню під лінолеум достатньо буде інфрачервону теплу підлогу купити потужністю 180 Вт / м², а ось у вітальні з панорамним вікном, паркетом в якості обробки, такого ж температурного фону домогтися буде непросто (потрібна потужність вища).

Яка мета застосування ІЧ-плівки - комфорт, локальне тепло або основне опалення? Під потрібну квадратуру покриття вибираєте кількість секцій, підготовлених виробником, або рулонний матеріал для відрізу. Щоб плівковий нагрівач став головним джерелом тепла, потрібно покрити не менше 70% площі підлоги.

Що знадобиться для монтажу

Потрібна тепла підлога плівкова? Купити її можна під різні підлогові покриття. Під рулонні матеріали знадобиться додаткова захисна підкладка. Загалом для укладання потрібні:

 • сама плівка;
 • ДВП (під лінолеум, ковролін), поліетиленова плівка для додаткової гідроізоляції;
 • монтажний набір (клеми, бітумна ізоляція, провідники);
 • терморегулятор;
 • термодатчик. Для легкого доступу і простої заміни його варто укладати в гофротрубі;
 • скотч для фіксації полотен між собою;
 • ножиці для різання, прорізання отворів в ущільнюючих матеріалах з метою маскування потовщень.

Чому саме плівка в якості нагрівача

Інфрачервона плівкова тепла підлога цінується за свою простоту і надійність. З умовою попередньої підготовки основи, укласти систему можна за кілька годин. Підходить рішення для сухої технології монтажу, не вимагає наявності стяжки. Відразу після підключення до мережі обігрівом можна користуватися, а не чекати тривалий час (як це трапляється при експлуатації кабельних систем).

Плівкова підлога - найкраще рішення для проектів, де неможливо підняти рівень підлоги. Нагрівач всього 3 мм, він непомітний під фінішним покриттям. Його легко укласти локально, перепад рівня підлоги не буде критичним.

До явних переваг наша «Лабораторія тепла» ще додала кілька - можливість купити сертифіковану продукцію відомих брендів недорого, не виходячи з дому. У нашому каталозі на теплу підлогу інфрачервону ціна повністю підкріплена якістю товару, запропоновані готові комплекти заданої потужності і криючої здатності (вказана квадратура). Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.

Вгору