Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Захист від протікання води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Який він - якісний захист від протікання води

захист від протікання води ремонт - достатньо дороге задоволення. А якщо ще організувати в будинку систему підлогового обігріву, використовувати елітні оздоблювальні матеріали, встановити ексклюзивні меблі витрати зростають в рази. І дуже неприємно все це відновлювати після потопу. Захист від протікання води допоможе вберегти вас від серйозних наслідків неправильного монтажу інженерних комунікацій.

Спеціально підібрані механізми попереджають затоплення квартири, будинку або комерційного приміщення, перекриваючи крани на вхідній водопровідній магістралі (холодна / гаряча вода).

Влаштування системи від протікання

Інженерне рішення складається з 3 ключових вузлів:

 • контролюючий - датчики вологи;
 • керуючий - контролер;
 • виконавчий - крани з електроклапаном або сервоприводом.

Системи захисту від протікання та заливання безперервно моніторять ситуацію в довіреному просторі - там, де встановлені датчики. При контакті з водою чутливий елемент передає імпульс на контролер про виникнення аварійної ситуації. Це супроводжується звуковим сигналом, світловою індикацією або сповіщенням на телефон власника. Блок управління дає команду закрити крани на вхідний водопровід. Запірна арматура, яка облаштована електроприводами, автоматично перекриває водопостачання без участі людини.

Після усунення причин протікання система від протікання води знову готова до роботи. Достатньо натиснути на контролері кнопку скидання і крани знову повернуться до свого попереднього відкритого положення. Подібні інженерні системи легко розширити, додавши в потрібну зону контролю додатковий датчик.

Що входить в систему від протікання води: комплектація

Зазвичай система захисту від потопу поставляється в комплекті:

 1. Датчики (до 5 шт) - дротові або бездротові.
 2. Контролер.
 3. Кульові крани (від 2 шт).
 4. Блок живлення.
 5. Провід для з'єднання всіх елементів.

Блок управління може живитися від електромережі або автономних батарей. Як правило, акумулятори використовуються в якості резервного живлення. До кожного набору виробник обов'язково передбачив інструкцію. Проблем з підключенням не виникне.

Оскільки захист від протікання води використовується в різних місцях (на гарячому / холодному водопроводі, на системі опалення), в наборах можуть бути крани різного діаметру. Найпоширеніші - ½, ¾, 1 дюйм.

Кращі фірми: Neptun, Аквасторож

Ці бренди найвідоміші в даній сфері, зарекомендували себе як виробники добротної, надійної продукції. Під торговою маркою Neptun запропоновані розробки компанії ССТ. Можна підібрати комплекти різного наповнення та функціоналу:

 • Aquacontrol - бюджетна версія з 2-ма кранами, без резервного джерела живлення;
 • Base - система кабельного типу з 2-ма кранами італійської якості Bugatti;
 • Base Light - набір з 1 краном;
 • ProW -кабельне рішення з резервним живленням;
 • ProW + WiFi - керування дистанційне, резервне живлення, робота з кабельними і радіодатчиками.

Аквасторож - інноваційна універсальна система захисту від протікання води. Купити комплект можна для приміщень будь-якого призначення. Можлива повна автономність без необхідності підключення до мережі. Для цього передбачені 1-3 потужних батарейних блока.

Особливості вибору

Контроль над протіканням води важливий на контурах водопостачання, опалення. Вибір системи базується на пошуку потрібного набору з певною кількістю датчиків, скільки контролер здатний обслуговувати кранів і на скільки сенсорів реагує. Встановлювати контролюючі пристрої потрібно в точках водозабору, під побутовою технікою (бойлерами, пральною і посудомийною машиною, котлами опалення, в контурах гідравлічної теплої підлоги), у ванній, під гнучкими шлангами і розведенням радіаторів.

Чим більше вразливих місць в контурах водопостачання, тим більше датчиків треба передбачити. Відповідно, купити систему захисту від протікання води з контролером на задане число сенсорів.

Вартість комплекту залежить від кількості елементів, потужності блоку управління і наявності резервних джерел живлення. Кожен користувач підбирає рішення під свій бюджет. Незалежно від кінцевої вартості, це інженерне рішення може продемонструвати переваги:

 • універсальність;
 • безперервний моніторинг;
 • працездатність навіть при відсутності центрального електропостачання;
 • розширення зони контролю (додаткова комплектація датчиками);
 • енергоефективність.

Купівля в Україні

Наша «Лабораторія тепла» готова запропонувати кращі інженерні системи від заливання водою різної комплектації. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, гарантуємо якість продукції. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення під задані навантаження, щоб за функціоналом влаштовувала система контролю протікання води, ціна була прийнятною, а надійність не викликає сумнівів. Доставка обладнання в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.

Вгору