Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Тепла підлога

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вдало купити теплу підлогу в Києві

купити теплу підлогу КиївСистема опалення, в якій провідником теплової енергії служить підлогове покриття, називається «тепла підлога». Її ефективність доведена на практиці, про що свідчать відгуки задоволених користувачів. Якщо хочете отримати якісне екологічне, безпечне опалення, варто купити теплу підлогу. Київ, Дніпро, Львів - локація ролі не грає. У всіх кліматичних регіонах вона буде доречною і доцільною.

Вдале придбання - це комплексне поняття, в якому об'єднані:

 1. Асортимент під будь-які вимоги.
 2. Можливість вибрати матеріал, що ідеально підходить під конкретне покриття.
 3. Придбання всього необхідного в одному місці.
 4. Якісні консультації фахівців.
 5. Гарантія на товар.

Види систем для різних сценаріїв застосування

Сучасні виробники пропонують теплі підлоги купити для житлових і комерційних приміщень, напіввідкритих ділянок і навіть екстер'єрного використання. Потрібно тільки підібрати відповідний нагрівач:

 • кабель / мат;
 • інфрачервона плівка;
 • карбонові стрижні.

За типом генерації теплової енергії ці нагрівальні елементи поділяються на кабельні та інфрачервоні. Всі вони трансформують електрику в тепло, але по-різному його передають в простір. Кабельні системи складаються з резистивних провідників, нагріваються і від них інерційно прогрівається товща підлогового покриття. Конвекційним шляхом тепло піднімається знизу вгору, прогріваючи все на своєму шляху.

Цікавить інфрачервона тепла підлога? Купити її варто туди, де необхідний прямий вплив на предмети. Спочатку нагріваються об'єкти в просторі (в тому числі, і людина), а вже від них тепло розходиться по кімнаті. Цей тип обігріву найефективніший, адже тепло випромінюється в ІЧ-спектрі, абсолютно безпечному для користувача.

Вид нагрівача варто підбирати під особливості підлоги та можливих робіт по її облаштуванні. Наявності стяжки, демонтажу старого покриття не вимагають нагрівальні плівки. Для кабелів потрібна стяжка, для нагрівальних матів і стрижнів достатньо просто плиткового клею. Для хорошого результату потрібно подбати, щоб поверх нагрівальної системи були матеріали оптимальної теплопровідності.

Комплектація системи

Незалежно від того, які ви вирішили купити теплі підлоги, потрібно передбачити:

 • нагрівачі;
 • електроніку управління (терморегулятор, датчик температури, реле контролю напруги);
 • супутні аксесуари для монтажу - демпферні стрічки при укладанні кабелю, що гріє в стяжку, тепловідбиваючі підкладки для «сухого» монтажу, елементи кріплення тощо.

Багато виробників пропонують готові рішення - секції нагрівальних матів, кабелі із закріпленими «холодними» проводами, ІЧ-плівки і стрижневі набори прорахованої потужності для певної квадратури. Якщо облаштовуєте кабельну теплу підлогу за допомогою одножильного кабелю, варто самостійно обчислювати його довжину (з урахуванням повернення до точки підключення для конекту з терморегулятором), підбирати безпечний спосіб з'єднання живильних провідників з нагрівальними. Не ризикуйте, адже на укомплектовану теплу підлогу ціна доступна, а ризики технічної несправності і неточностей з'єднання складових елементів виключені.

Питання вартості

Різноманітність систем підлогового обігріву величезна. Як і брендів, які в конкурентній боротьбі за клієнта намагаються запропонувати кращі рішення за співвідношенням ціна / якість. Вартість не повинна бути головним критерієм вибору системи. Не забувайте про прийдешні експлуатаційні витрати в разі придбання неякісного комплекту.

Підсумкова вартість теплої підлоги залежить від безлічі факторів:

 • використані під час виготовлення матеріали і комплектуючі;
 • кількість витратної сировини (чим більший набір, тим більше матеріалів було витрачено, відповідно - вища ціна);
 • ціна монтажу системи.

Укладання нагрівачів можна здійснити самостійно або довірити справу професіоналам. У будь-якому випадку, для ефективності обігріву потрібно технічно грамотно скласти проект: підібрати потужність системи під потрібний характер нагріву, врахувати тепловтрати (якість утеплення стін, підлоги, вікон), кількість і довжину контурів тощо.

Довго і без проблем прослужить лише якісна, правильно змонтована підлога з підігрівом. Ціна помилки (особливо при заливці стяжки поверх нагрівачів) значно вище вибору добротного комплекту.

Переваги пропозицій «Лабораторія тепла»

У нашому каталозі представлені системи підлогового обігріву провідних брендів. Вказана на теплу підлогу ціна за квадратний метр. Ми пропонуємо продукцію, з якою ви точно переконаєтеся в бездоганній функціональності цього методу обігріву:

 • комфортне тепло. Покриття підлоги швидко досягає заданої температури, немає активного конвекційного руху повітря, відкритих вогнищ нагрівання, які могли б пересушувати повітря;
 • універсальність. Для обігріву будинку, квартири, гаража, лазні, як система сніготанення в водостоках, на покрівлі, як захист від ожеледиці для тротуарів, порогів, під'їзних доріжок - будь-який формат використання конкретних нагрівачів;
 • простий монтаж. В стяжку кабель, в плитковий клей мати або «сухе» укладання на рівну основу плівок.

У нас ви можете з доставкою купити теплу підлогу (Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя) та інші міста України.

Вгору