Купуючи товари в інтернет-магазині «Лабораторія Тепла», ви можете вибрати один із зручних способів оплати і доставки товарів.

оплата:

по розрахунковому рахунку - в будь-якому комерційному банку України. Рахунок буде відправлений вам по e-mail. Для виставлення рахунку обов'язкові надання статутних документів для Юр. осіб, копію паспорта та ІПН - для фіз осіб.

за номером рахунку IBAN - буде висланий вам додатково по СМС.

готівкою кур'єру при доставці (кур'єрська доставка можлива тільки по м.Київ)

післяплатою - тільки при відправці «Нової поштою» по Україні.

по передоплаті на карту банку України - буде висланий вам додатково по СМС.

 

* Замовлення, оплата за якими надійшла після 14:00, відправляються на наступний робочий день.

** Звертаємо Вашу увагу що відправка замовлення буде здійснюватися тільки після отримання грошових коштів на рахунок одержувача а не в дату внесення оплати.

*** Товари на замовлення з попередньою оплатою знаходяться в резерві за покупцем 5 календарних днів з моменту оформлення замовлення. Якщо ви з якоїсь причини не встигли зробити оплату в зазначений термін обов'язково зв'яжіться з нами для уточнення наявності товару на Ваше замовлення.

 

доставка

Кур'єрська доставка по м.Київ. Вартість доставки - безкоштовно, при замовленні від 7000 грн. При замовленні на меншу суму вартість доставки 80 грн. Час роботи кур'єра з 12: 00-16: 00. За 30 хвилин до того, як під'їхати, з вами зв'яжуться і попередять.

По можливості замовлення оформлені на сайті до 10:00, можуть бути доставлені клієнтам в цей же робочий день.

Доставка по Україні здійснюється логістичними компаніями Нова Пошта або Укрпоштою. Вартість доставки розраховується згідно тарифів перевізника.

Термін зберігання посилки на відділенні Нової Пошти 5 днів, після чого вона буде повернута відправнику. Повторна відправка проводиться в будь-якому випадку тільки за рахунок одержувача після повної оплати замовлення.

При замовленні на суму понад 7 000 грн - доставка по Україні безкоштовно *

* Безкоштовної є доставка типу Склад-Склад, додаткові послуги перевізників такі як: доставка до двері і т.п. платні і розраховуються за тарифами перевізників.

Умови безкоштовної доставки не поширюються на повторну відправку замовлення.

 

Доставка в інші країни: здійснюється Укрпоштою, Meest-express, DHL або іншими транспортними службами. Умови оплати та доставки замовлень за межі України обговорюються з клієнтами в індивідуальному порядку.

 

Якщо у вас залишилися питання щодо умов оплати та доставки товарів, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів по телефону +38 067 130-22-11.