Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Терморегулятори для котлів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якими можуть бути терморегулятори для котлів

терморегулятори для котлівУ гідравлічному обігріві підлогового покриття не обійтися без автоматики управління. При постійному зростанні вартості енергоресурсів, газу, важливо оптимізувати їх витрати, не завдавши шкоди комфорту користувача. У цьому допоможуть програматори, терморегулятори для котлів. Навіщо вони потрібні, модифікації устаткування, де можна купити - розглянемо далі.

Які завдання покладено на термостати котла

  1. Підтримує стабільну задану температуру повітря, вмикаючи/вимикаючи нагрів теплоносія.
  2. Мінімізує споживання газу, електрики, адже система не гріє в холосту, а тільки в затребуваний момент нагнітає заданий температурний фон. Якщо купити терморегулятор для котла, можна досягти економії ресурсів до 20-30%.
  3. Відсутній ризик перегріву підлогового покриття, приміщення. Відомо, що котел може гріти воду до високої температури, а контур теплої підлоги в цій зоні буде дуже гарячим, що негативно відбивається на оздоблювальних матеріалах, меблях. Не потрібно відкривати вікна, чекати охолодження покриття, можна відразу стабілізувати температуру.
  4. Адаптувати систему під мінливість зовнішніх параметрів. Виносні датчики знімають дані від товщі підлоги, вмонтовані контролюють температуру теплоносія, погодні сенсори передають інформацію ззовні. Регулятор температури для котла аналізує зібрані дані, підлаштовує роботу системи під них.
  5. Продовжити придатність опалювального обладнання. Термін служби зростає рівно в стільки разів, скільки часу зекономлено на простої котла.
  6. Виключити промерзання системи. Можна купити терморегулятор для котла опалення з опцією антизамерзання - теплоносій підтримується на рівні + 5 / + 7 ° C, що виключить деформацію труб, їх обмерзання і розрив під час морозів.

Види терморегуляторів

Існують пристрої механічного та цифрового типу. Перші служать для підтримки заданої стабільної температури. У них є ручка управління і кнопки. Простота, надійність і низька ціна модуля підкуповують.

Для більш детальних сценаріїв контролю потрібні терморегулятори для котлів з можливістю програмування (програматори). З їхньою допомогою легко задати цикли активності / відпочинку котла, його переходу в режим очікування. Нагрівання теплоносія (відповідно, повітря) корелюється за часом доби. У нічний час він менш активний, вранці включається на всю міць, під час відсутності господарів знову в режимі очікування. Детальне управління відбувається автоматично, користувач тільки раз виставляє потрібні параметри і періодичність нагрівання. Так економія енергоносія (електрики, газу, твердого палива) досягає 50%.

Купити програматор для котла можна різного типу підключення:

  • провідний (сигнал на вмикання / вимикання надходить через провід);
  • бездротовий (термостат збирає дані від зовнішніх датчиків, передає імпульс по радіоканалу на вмикання / вимикання системи на приймач, встановлений на клеми пальника котла).

Вибір терморегулятора для різних видів котлів

Важлива умова працездатності термостата - надійний зв'язок між ним і клапаном теплообмінника системи опалення. Для цього потрібно підключити модуль до електромережі. Електричні нагрівальні пристрої, як правило, в корпусі вже містять інтегрований терморегулятор.

Можна купити термостат для котла газового, електричного, твердопаливного. Вибір грунтується на конструкції самого регулятора. Для газових установок рекомендовані механічні моделі, адже виробники котлів підточують конструкцію саме під такі терморегулятори: всередині мембрани модуля змінюється об’єм газу при відхиленні температурних параметрів, спрацьовує розмикання / замикання живлення котла.

Для газових установок є і програмовані регулятори. Тільки варто перед покупкою дізнатися у продавця, чи сумісний він з газовою апаратурою конкретного котла.

ТОП фірм терморегуляторів: Valmi

Електротехнічна компанія Valmi - одна з перших запропонувала використовувати терморегулятори для котлів різних типів для автоматизації системи опалення. Під брендом Valmi сьогодні випускаються 2 моделі програмованих терморегуляторів. Одна модель оснащена Wi-Fi управлінням.

З ними вдасться не тільки створити комфортну атмосферу в домі, комерційному приміщенні, а й істотно заощадити енергоресурси. У Valmi ви знайдете кімнатні пристрої для дооснащення сучасних газових і електричних котлів, для контролю температури повітря в приміщенні, моделі, які зможуть працювати в тандемі з модулями базової поставки. Багато котлів йдуть з інтегрованими терморегуляторами, але їх недостатньо для підключення контурів теплої підлоги. Для кожної кімнати потрібен окремий термостат, як і для вибіркового перекривання окремих витків.

В Україні недорого купити терморегулятор для котла відомих брендів можна в нашій «Лабораторії тепла». Доставка товару до Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Дніпра, Одеси, Львова, Запоріжжя.

Немає товарів

Вгору