Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Нагрівальний кабель у стяжку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нагрівальний кабель у стяжку: переваги та особливості укладання

При формуванні системи обігріву підлоги від неї чекають не лише ефективної тепловіддачі, але й здатності тривалий час зберігати комфортне температурне тло на поверхні підлогового покриття. Такий ефект можливий, якщо укласти нагрівальний кабель у стяжку. Це оптимальний варіант монтажу.

нагрівальний кабель у стяжкуЧому?

  1. Відокремлений нагрівальний кабель за вартістю найдоступніший (якщо порівнювати з термоматами та карбоновими плівками тієї ж питомої потужності).
  2. Поверхня підлоги довше віддаватиме тепло, якщо дотримана багатошаровість покриття (якісна теплоізоляція, стяжка, фінішне оздоблення).
  3. Нагрівач надійно прихований від механічної дії. Легко можна поміняти зовнішнє покриття для підлоги без демонтажу системи обігріву.
  4. Легко задавати інтенсивність обігріву конкретних зон, адже немає жодних обмежень у схемі та геометрії розкладки нагрівальних контурів.

Оптимальна модифікація кабельної продукції

Головна особливість відокремленого кабелю – можливість самостійного розрахунку теплової віддачі. Не тільки обійти буферні зони, а й ретельніше опрацювати ділянки з максимально тривалим контактом з користувачем. Наприклад, ігрова зона у передпокої, місце біля ліжка, ділянка за обіднім столом, у місцях максимальних тепловтрат (біля вікон, вхідної групи) вимагають більше тепла. Тут будуть максимально короткі відстані між витками кабелю. Підібрати нагрівальний кабель в стяжку як основний або локальний обігрів можна 2-х видів:

  • одножильний. Підходить для приміщень, де перебування людини є епізодичним – санвузли, балкони, криті тераси. Потребує повороту вільного кінця до місця підключення, тому розглядається для утеплення кімнат невеликої квадратури;
  • двожильний. Сьогодні це найпоширеніший тип для житлових  приміщень. У ньому збалансовано склад ізоляції, передбачено обплетення-екран для мінімізації електромагнітного випромінювання. Дві струмонесучі жили розташовані в одному кожусі, їх просто зациклити фіксатором на кінці (не потрібно повертати контур назад до місця виведення теплої підлоги).

Двожильний нагрівальний кабель у стяжку може бути різним завтовшки – 4-7 мм. Стандартний товстий провідник використовується при можливості підняти рівень підлоги на 3-5 см і виконати повноцінну теплоізоляцію. Якщо ж запланований косметичний ремонт підлоги, коли стелиться нове покриття поверх штатного, потрібен тонкий гріючий кабель. Його можна укласти в тонкий шар сумішей, що самовирівнюються, і навіть в плитковий клей.

Сумісність матеріалів

Якісний нагрівальний кабель під стяжку прогріває товщу захисної цементно-піщаної суміші над собою. Тому ефективність теплої підлоги визначається тепломісткістю стяжки та її можливістю передавати поступово акумульоване тепло фінішному підлоговому покриттю. Деревина з її низькою теплопровідністю, синтетичний ламінат або килимове покриття не зможуть повністю забезпечити цю властивість.

Оптимальний тандем – кабель для теплої підлоги у стяжку та керамограніт/плитка. Оздоблювальні матеріали виготовлені практично з ідентичної сировинної бази, швидко прогріваються, залишаються комфортної температури до повного охолодження основи.

Для підтримки стабільного мікроклімату у приміщенні важливо встановити термодатчик, терморегулятор для моніторингу та контролю роботи обігріву. Як тільки серед витків кабелю температура буде знижена до граничного значення, система автоматично подає живлення на провідник і відбувається нагрівання. Ефективне енергоспоживання при ККД понад 90%!

Оскільки кабельна тепла підлога у стяжку «запечатується», термодатчик треба встановити в гофровану трубку для легкої заміни. Цей аксесуар найчастіше продається у комплекті з готовими секціями нагрівача.

Етапи монтажу кабелю у стяжку

кабель для теплої підлоги у стяжкуПеред виконанням робіт варто врахувати особливості приміщення: чи можна підняти висоту підлоги, чи витримають перекриття навантаження від додаткових будматеріалів, чи потрібна підготовка чорнової основи, чи є можливість залишити стяжку на необхідні 30 днів для набору міцності чи краще використовувати суміші, що швидко висихають?

Укладання нагрівального кабелю в стяжку виконується на армуючу сітку (кріпиться хомутами) або на монтажну стрічку, закріплену на чорновій основі або рівному покритті. Гнучкість кабелю дає можливість зберігати певний крок між витками, описувати контури різної складності. Схема положення провідника є індивідуальною для кожного проекту. Обов'язково потрібно передбачити буферні зони у місцях розміщення меблів, техніки.

Холодний кінець кабелю з гофротрубкою термодатчика по штробі в стіні виводиться до місця встановлення терморегулятора. До одного модуля керування можна під’єднати кілька контурів обігріву. Терморегулятори розраховані на різне навантаження (3,2 кВт, 3 кВт, 3,6 кВт тощо). Запускати систему можна лише після повного висихання стяжки.

Майстри «Лабораторії Тепла» знають усі тонкощі вибору та монтажу теплої підлоги. Звертайтеся до професіоналів. Відправка замовлень у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя.

Чи є у вас можливість обміну, або повернення товару?

Купивши товар на сайті «Лабораторія Тепла», ви можете повернути його протягом 35 днів, якщо він з якоїсь причини вам не підійшов за формою, габаритами, забарвленням, розміром або комплектацією. Повернення товару відбувається відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Які бренди нагрівальних кабелів популярні?

Як укладається нагрівальний кабель?

Гріючий провід завжди укладається з наступним заливанням цементно-бетонним розчином. Встановлення безпосередньо під покриття неприпустиме, оскільки може призвести до пошкодження, передавлення окремих ділянок.

Вгору