Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Захист від протікання води Нептун

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Захист від протікання Нептун: особливості, застосування, придбання в Україні

Системи водопостачання, опалення не є вічними. Бувають непередбачувані обставини, коли ушкоджуються труби, витік води та потоп стають причиною руйнування не лише у вас, але й у сусідів. Запобігти цим неприємностям допоможе система Нептун. Купити комплект обладнання для моніторингу поточної ситуації, визначення витоку та блокування подачі води можна недорого, але отримати впевненість у збереженні майна в цілісності та безпеці.

Аквастоп та тепла підлога

Захист від протікання Нептун обов'язково знадобиться при використанні комбінованої системи опалення в будинку, кімнатах з високою вологістю та прямим доступом до води. Для допоміжного та локального джерела тепла, теплої підлоги, критично важливо виключити можливість контакту нагрівачів з вологою. При потопі деформується не тільки фінішне покриття, але і вся шарувата структура підлоги, аж до чорнової обробки. Навіщо зазнавати збитків, якщо можна запобігти небезпеці?

Кімнати без радіаторів, гідравлічного обігріву підлоги, систем водопостачання також схильні до ризиків бути затопленими сусідами. Системи Neptun Гідролок допоможуть визначити факт появи води на підлозі на ранніх стадіях. Принцип роботи:система Нептун купити

 • по периметру конкретного простору розставлені датчики контролю води. Як тільки пристрій визначає її наявність (намокає), передає імпульс на пульт керування. Система антипотоп Нептун спрацьовує за найменшого контакту датчика з рідиною;
 • контролер подає світлову та звукову сигналізацію тривоги, відправляє команду на блокування кранів;
 • кульовий кран із електроприводом із затримкою в кілька секунд відсікає подачу води. 1-2 секунди затримки необхідні для виключення можливих гідроударів та пошкодження системи.

Застосування

Нептун – захист від протікання універсального використання. Комплекти підходять для встановлення у квартирах, заміських будинках, адміністративних та громадських будівлях, складських та промислових приміщеннях, у локальні теплові пункти та котельні, на станції водоочищення. Скрізь, де є трубопровід з водою, що циркулює, актуальним буде протистояння протіканням.

Крім аварійного блокування подачі води система від протікання Нептун виконує непрямі завдання:

 • допомагає зберегти новий ремонт;
 • не псувати стосунки із сусідами;
 • виключити судові провадження через затоплення всього стояка багатоповерхової будівлі.

Централізовані інженерні комунікації у багатьох будинках комерційного та житлового фонду вже достатньо зносилися. Підстрахуйте себе від незапланованих витрат, встановивши бюджетну, ефективну систему запобігання та виявлення несанкціонованого витоку теплоносія з контурів опалення, води з трубопроводу вдома, в офісі, магазині, на підприємстві.

Система Нептун в Україні

У нашій країні підібрати відповідний комплект датчиків, контролерів та кранів легко у каталозі Лабораторії Тепла. Нептун (система захисту від протікання) - це спільна розробка італійських та російських інженерів. Готові набори та окремі комплектуючі (датчики, крани, модулі управління) можна підібрати під свої індивідуальні вимоги.

У нашому каталозі купити систему Нептун можна різної модифікації. Основними параметрами вибору будуть:

 • спосіб передачі даних - бездротовий або провідний;
 • живлення - 12 В або 220 В;
 • кількість датчиків у комплекті – 1-3. До одного модуля управління можна під’єднати до 20 сенсорів виявлення протікання;
 • кількість кранів – 1 або 2. Все залежить від кількості інженерних комунікацій, підведених до об'єкта захисту;
 • діаметр підключення трубних елементів - ½, ¾, 1,1 ¼ дюйма.

Ідеально продумана конструкція кожного блоку, тісний взаємозв'язок між окремими компонентами, добротне виконання (крани з латуні), стійкість до різних зовнішніх впливів – все це система Нептун. Купити її можна для роботи у різних за складністю умовах. Компоненти контакту із водою витримують температуру до 120℃, тиск 40 бар. Допустимий діапазон робочих температур контролера та датчиків від -10℃ до +70℃.

У Лабораторії Тепла вам допоможуть знайти готові комплекти або зібрати систему з окремих компонентів під індивідуальні вимоги. Доставка обладнання у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші регіони України. Затоплення та ризики пошкодження майна залишаться у минулому з надійною системою захисту від протікання, на яку виробник дає гарантію кілька років.

У нашому інтернет-магазині можна порівняти експлуатаційні характеристики рішень від різних розробників. Крім Нептуна ми готові виконати постачання систем Аквасторож та Gidrolock. Недорого, швидко, із гарантією якості. Лише сертифікована продукція від відомих розробників.

Вгору